Sinnar, Nashik, Maharashtra
GST No. 27AAAFF4417A1Z2
Call 07942616983 81% Response Rate
Send Enquiry
| Color | Black |
| Thickness | 3 mm |
| Roll Length | 50 meter |
| Packaging Type | Roll |
| Features | Flexible |
| Pattern | Plain |
| Material | Rubber |
| Country of Origin | Made in India |
| Width | 22 mm |
| Magnetic Power | Isotropic |
View Complete details
| Color | Black |
| Material | Rubber |
| Pattern | Plain |
| Features | Flexible |
| Packaging Type | Roll |
| Roll Length | 50 meter |
| Thickness | 3 mm |
| Country of Origin | Made in India |
| Width | 15 mm |
| Magnetic Power | Isotropic |
View Complete details
| Color | Black |
| Material | Rubber |
| Pattern | Plain |
| Features | Flexible |
| Packaging Type | Roll |
| Roll Length | 50 meter |
| Thickness | 3 mm |
| Country of Origin | Made in India |
| Width | 25 mm |
| Magnetic Power | Isotropic |
View Complete details
| Color | Black |
| Material | Rubber |
| Pattern | Plain |
| Features | Flexible |
| Packaging Type | Roll |
| Roll Length | 50 meter |
| Thickness | 5 mm |
| Country of Origin | Made in India |
| Width | 20 mm |
| Magnetic Power | Isotropic |
View Complete details
| Color | Black |
| Material | Rubber |
| Pattern | Plain |
| Features | Flexible |
| Packaging Type | Roll |
| Roll Length | 50 meter |
| Thickness | 3 mm |
| Country of Origin | Made in India |
| Width | 12 mm |
| Magnetic Power | Isotropic |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 500 Piece
| Color | Black |
| Material | Rubber |
| Pattern | Plain |
| Features | Flexible |
| Packaging Type | Roll |
| Roll Length | 50 meter |
| Thickness | 3 mm |
| Country of Origin | Made in India |
| Width | 20 mm |
| Magnetic Power | Isotropic |
View Complete details